Logo

Obalamy mity na temat kategorii 7/7A

Date

Tuesday, February 7, 2023

Time

09:05 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Webinarium - Obalamy mity na temat kategorii 7/7A

Celem szkolenia jest szerokie omówienie kategorii 7/7A w okablowaniu strukturalnym, jej zalet oraz wad i implementacji sprzętowej. Ponieważ z biegiem lat wokół kategorii 7/7A narosło wiele wątpliwości, a wiele firm podchodziło do niej na swój sposób, w trakcie webinarium zostaną obalone mity, które na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się wokół tego zagadnienia.

Webinarium jest systematycznie aktualizowane w oparciu o istotne pytania uczestników oraz rozwój technologiczny zagadnień okablowania strukturalnego - uwzględnione są również przyszłościowe protokoły transmisji, które będą omówione z perspektywy projektanta, instalatora oraz użytkownika końcowego.

Webinarium przeznaczone jest przede wszystkim dla projektantów i instalatorów okablowania strukturalnego oraz systemów, głównie opartych o protokół IP (CCTV, SSWiN, KD, VoIP, itd.), ale też wszystkich osób zainteresowanych tym zakresem, chcących poszerzyć swoją wiedzę w tematyce szeroko pojętych niskich napięć.
Presenter

Mr Krzysztof Skarbecki

Specjalista ds. Technicznych - Dział Okablowania Strukturalnego

Absolwent Politechniki Śląskiej kierunku Elektronika i Telekomunikacja.
Z sieciami i sprzętem komputerowym związany pasją od najmłodszych lat.
Bogate doświadczenie zawodowe - już jako student pracował w dziale technicznym operatora telekomunikacyjnego, poznając specyfikę doprowadzania sygnału światłowodem lub drogą radiową oraz zarządzania siecią stacji bazowych. Swoje doświadczenie rozwijał w kierunku systemów niskonapięciowych, opartych głównie o protokół IP. Przez 5 lat ściśle związany z gałęzią VoIP i urządzeniami PoE, w późniejszym okresie mocno zakorzeniony w systemach IP, m. in. CCTV, KD, SSWiN, LAN.
Dział okablowania jest zwieńczeniem wiedzy praktycznej, szeroko wykorzystywanej praktycznie w każdym nowoczesnym systemie teletechnicznym, opartym o protokół IP (ale nie tylko).