Logo

Ile straciłeś na źle zarobionej wtyczce RJ45? Wtyczka MPTL w praktyce

Date

Tuesday, March 26, 2024

Time

09:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

"Ile straciłeś na źle zarobionej wtyczce RJ45? Wtyczka MPTL w praktyce"

Na pewno większość się zgodzi, że wtyczka RJ45 jako element eksploatacyjny, może być najsłabszym punktem każdego współczesnego systemu IP. Rozwiązaniem tego może być wtyczka modularna MPTL. W trakcie webinara zostanie przedstawiona sama wtyczka, omówiony zostanie jej szereg zalet i zastosowań oraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby mierzyć łącza zakończone wtykiem modularnym. 

Skrót MPTL oznacza nie tylko wtyczkę, to nowość na miarę obecnego roku i jest to możliwość mierzenia łącz z jednej strony zakończona wtykiem, a z drugiej gniazdkiem. Emiter jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadza wtyki modularne do serii certyfikowanej, co otwiera nowe możliwości dla instalatorów systemów CCTV, KD, VoIP, PSIM, BMS, SMS, interkomowych, wideodomofonowych i wszystkich, gdzie koniecznie jest zakończenie skrętki wtyczką, a nie gniazdkami, jak w klasycznym systemie LAN.

Webinarium przeznaczone jest dla instalatorów i projektantów, inżynierów wsparcia technicznego oraz wszystkich osób zainteresowanych tymi zagadnieniami, np. inżynierów sprzedaży oferujących komponenty okablowania strukturalnego.